Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pakowacz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1816
OBOWIĄZKI:

Pakowanie przędzy oraz dostarczanie surowców do przewijania zgodnie ze zleceniem produkcyjnym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : brak komunikacji miejskiej - dyspozycyjność przy dojazdach do pracy [Umiejętność 1] : gotowość pracy w systemie równoważnym

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu