Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pakowacz
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0150
OBOWIĄZKI:
Pakowanie mebli tapicerowanych i prrzygotowywanie do wysyłki zabepieczanie mebli (stosując folię ochronną, tekturę ,taśmy itp.)przed uszkodzeniem podczas transportu, dokonanie wizualnej kontroli jakości przed przygotowaniem wysyłki, uczestniczenie podczas załadunku, obsługa narzędzi potrzebnych przy pakowaniu (nóż, nożyczki itp.) Przestrzeganie przepisób BHP i PPOŻ. Dbanie o mienie pracodawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: posługiwanie się narzędziami które służą do pakowania mebli tapicerowanych

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie