Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pakowacz
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0756
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWANIE USZYTEJ ODZIEŻY DO WYSYŁKI (OBCINANIE, PAKOWANIE W TOREBKI I OPAKOWANIA).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Dobroń
  • pakowanie produktów; sortowanie; zabezpieczenie produktów przez zniszczeniem; dbanie o czystość na stanowisku pracy.Umowa zlecenie. Praca według zleceń: 23 h/tydzień. Dyspozycyjność od...

  • Dodane: 2021-12-06

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • Konfekcjonowanie, pakowanie towarów. Praca stojąco chodząca, wymagająca dźwigania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Obsługa skanera

  • Dodane: 2021-12-06

Norautron Mechanics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Opis stanowiska: Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki (praca z paczkami, europaletami) Odpowiednie oznakowanie detali oraz palet wysyłkowych Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej...

  • Dodane: 2021-12-06

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy (Hannover, Bremen, Magdeburg) Opis pracy: Proste prace pomocnicze na magazynie z artykułami spożywczymi lub kosmetycznymi Pakowanie / układanie towaru Wymagania:...

  • Dodane: 2021-12-06