Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pakowacz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0495
OBOWIĄZKI:
ZNAJOMOŚĆ ZASAD BEZPIECZEŃSTWA, UMIEJĘTNOŚĆ URUCHAMIANIA I ZATRZYMANIA MASZYN, ZNAJOMOŚĆ ZASAD POPRAWNEGO PAKOWANIA PRODUKTU, NAUKA PODSTAWOWYCH ASORTYMENTÓW, PAKOWANIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Smolice
  • kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem, specyfikacja z użyciem urządzeń ( celefoniarka, zgrzewarka, foliarka Delta 200XW), kompletowanie paczek do wysyłki. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, dokonywanie wizualnej...

  • Dodane: 2022-06-22

Norautron Mechanics Sp. z o.o.

łódzkie / Zduńska Wola
  • Opis stanowiska: Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki (praca z paczkami, europaletami) Odpowiednie oznakowanie detali oraz palet wysyłkowych Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej...

  • Dodane: 2022-06-22

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • pakowanie produktów drobiowych i przygotowanie do wysyłki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku pakowacz ręczny

  • Dodane: 2022-06-21