Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pakowacz
Miejsce pracy: Dąbrowa
Numer: StPr/22/0515
OBOWIĄZKI:
Pakowanie wyrobów wędliniarskich.
Miejsce pracy:

Dąbrowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • Pakowanie i przetwarzanie warzyw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ Uprawnienia: UCZCIWOŚĆ, PRACOWITOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ

  • Dodane: 2022-11-22

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Podlas
  • kompletowanie części zamiennych pod zamówienia klienta, pakowanie oraz wysyłka towarów, wystawianie listów przewozowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie:...

  • Dodane: 2022-11-21

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Chociw
  • sortowanie, pakowanie, segregacja, ważenie owoców, organizacja własnego stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność...

  • Dodane: 2022-11-20

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Smolice
  • Rozkładanie towarów na półkach magazynowych, kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją, pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej...

  • Dodane: 2022-11-18