Praca: Palacz


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Palacz
Miejsce pracy: Mokrsko
Numer: StPr/21/1022
OBOWIĄZKI:
wypalanie wyrobów ceramicznych,pilnowanie urządzeń wypalających,dosypywanie węgla,przestawianie maszyn;
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z maszynami

Miejsce pracy:

Mokrsko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • SORTOWANIE PACZEK I PRZESYŁEK KURIERSKICH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: sumienność Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy Wymagania inne: MILE WIDZIANE...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Łódź
  • Praca przy realizacji robót drogowych, roboty brukarskie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prace budowlane

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Zawada
  • wykonywanie prac pomocniczych przy segrecji grzybów tj. segregacja grzyba na poszczególne wielkości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: współpraca w grupie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Rąbień
  • Praca przy produkcji i montażu okien Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj