Praca: Parkieciarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Parkieciarz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0356
OBOWIĄZKI:

przygotowanie powierzchni pod ułożenie parkietu, ukłanie parkietu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Wykonywanie prac ogólnobudowlanych Pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z budownictwem Współpracę...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Wykonywanie prostych rutynowych prac związanych z róznymi etapami remontowymi na budowach Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Kazimierz
  • staż Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

  • Dodane: 2021-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • proste prace pomocnicze; utrzymywanie stanowiska w czystości; obsługa maszyn iniekcyjnych; obsługa agregatów malarskichMiejsce wykonywania pracy:siediba firmy + teren miasta Łodzi[Praca na czas...

  • Dodane: 2021-04-16