Praca: Piaskarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Piaskarz
Miejsce pracy: Rogowiec
Numer: StPr/20/1396
OBOWIĄZKI:
Czyszczenie powierzchni metalowych i betonowych materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w piaskowaniu konstrukcji stalowych i betonowych, mile widziane uprawnienia energetyczne oraz SCC, samoorganizacja, zdyscyplinowanie, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Miejsce pracy:

Rogowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie