Praca: Piekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Piekarz
Miejsce pracy: Leźnica Mała
Numer: StPr/20/0480
OBOWIĄZKI:
1. Urabianie ciasta.2. Nawilżanie ciasta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Leźnica Mała


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Auchan Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie...

  • Dodane: 2021-06-12

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łyszkowice
  • pieczenie chleba, wyrabianie ciasta Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-06-07

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów piekarskich- obsługa maszyn i urządzeń piekarskich- przetwarzanie produktów- czynności konfekcyjne- znajomość funkcjonowania systemu...

  • Dodane: 2021-06-07