Praca: Piekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Piekarz
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0267
OBOWIĄZKI:
Wypiek pieczywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Piekarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - przygotowanie wypieków gruzińskich Umowa o pracę na czas określony: 3 lata. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność obsługi pieca konwekcyjnego GGM...

  • Dodane: 2022-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - piekarz zgodnie z recepturą przygotowuje ciasto i dodatki. Zanim powstaną chleby, bułki, chałki, rogale czy drożdżówki prowadzi proces fermentacji, po którym dzieli ciasto na tak zwane...

  • Dodane: 2022-04-26