Praca: Planista produkcji

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Planista produkcji
Miejsce pracy: Kutno
Nr ref.: 9-18-61416

Dla naszego klienta, zagranicznego producenta maszyn i urządzeń technicznych, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych rozwojem w dziale planowania produkcji.

Główny zakres obowiązków:
  • Rejestracja zleceń produkcyjnych w systemie ERP,
  • wystawianie dokumentacji (marszruty produkcyjne),
  • uruchamianie produkcji
  • harmonogramowanie zamówień - tworzenie planu produkcji,
  • sprawdzenie możliwości produkcyjnych i ich raportowanie (obciążenie i materiały),
  • planowanie zużycia materiałów,
  • monitorowanie zdolności produkcyjnych, ryzyka dostaw, niedoborów materiałowych
  • optymalizacja procesu planowania produkcji,
  • monitorowanie postępu produkcji, zgodności postępu z ustalonym harmonogramem
  • monitorowanie kosztów produkcji i materiałów
  • okresowe sprawozdania i raporty,
  • współpraca z innymi działami.
Wymagania:
  • umiejętności analityczne
  • doświadczenie z planowania produkcji w firmie produkcyjnej z wielopoziomowymi produktami BOM mile widziane
  • bardzo dobra znajomość systemów ERP
  • doświadczenie z produkcją MRP i planowaniem zaopatrzenia
  • doświadczenie w obsłudze programu MS Excel i systemów bazodanowych
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Informacje dodatkowe:

Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • zdobycie nowych doświadczeń zawodowych w dynamicznym środowisku pracy i możliwość poszerzania swoich kompetencji
  • stabilne warunki zatrudnienia
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”