Praca: Płytkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Płytkarz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/1682
OBOWIĄZKI:
Układanie płytek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność kładzenia płytek


Wymagania inne:

Wymagany staż powyżej 1 roku.

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Ozimar Honorata Mirzejewska

łódzkie / Łódź
  • prace budowlane, prace wykończeniowe, instalacje elektryczne, teletechniczne oraz niskoprądowe, instalacje wod.-kan. oraz CO, obsługa techniczna obiektów. wykształcenie zawodowe lub średnie,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • wykonywanie prac w zakresie gipsowania, malowania,kartongipsów,kładzenia glazury, terakoty itp. praca na terenie Łodzi i okolic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...

  • Dodane: wczoraj

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Dodane: 2022-12-08

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Prace budowlano-remontowe, w tym: gipsowanie, tynkowanie, malowanie, montaż płyt karton-gips, itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-12-06