Podolog/kosmetyczka

2024-06-09

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/1030
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia, materiały jednorazowe, preparaty podologiczne i kosmetyczne,umawianie, rejestracja pacjenta a następnie przeprowadzenie wywiadu zabiegowego,dobór procedur terapeutycznych odpowiednich dla określonego pacjenta,wykonywanie zabiegów podologicznych przywracających zdrowy wygląd i dobre funkcjonowanie stóp: prawidłowe obcinanie paznokci, szlifowanie i korygowanie paznokci, usuwanie zgrubień, odcisków, leczenie wrastających paznokci itp.,wykonywanie zabiegów na ciało oraz zabiegów na twarz z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych i specjalistycznych preparatów,posługiwanie się specjalistycznym sprzetem niezbędnym do osiagnięcia efektu pielęgnacyjnego takim jak: frezarki podologiczne, frezy, ortezy indywidualnego zaopatrzenia, kombajn kosmetyczny, elektrostymulacji,dbałośc o stan sanitarno - higieniczny miejsca pracy, sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów (np. czyszczenie myjką ultradźwiękową, sterylizacja w autoklawie itp).
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Kurs zawodowy w zakresie podologii

Wymagania inne:

zamiennie posiadanie dyplomu kosmetologa z jednoczesnym rozpoczęciem zawodowego kusu w zakresie podologii

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Powiązane