Praca: Pokojowa


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pokojowa
Miejsce pracy: Drzewica
Numer: StPr/21/0316
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pokoi mieszkaniowych i innych pomieszczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Drzewica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

CFI Hotels Group

łódzkie / Łódź
  • Kogo szukamy? Architektów, studentów architektury, pasjonatów projektowania, wizjonerów, hobbystów planowania, speców od wizualizacji. Dlaczego? Cały czas planujemy, projektujemy,...

  • Dodane: 2021-05-07

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

łódzkie /
  • dbałość o zadowolenie gości i wizerunku Resortu dbałość o czystość i porządek obiektu codzienne sprzątanie pokoi hotelowych współpraca z innymi działami pomoc gościom hotelowym...

  • Dodane: 2021-05-06

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • Prace porządkowe celem utrzymania czystości w pokojach mieszkańców i pozostałych pomieszczeń DPS/ NABÓR STAŻ po 29 r. ż. RPO/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Wiewiórczyn
  • wg programu stazu, staż RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-04-15