Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pokojowa
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0187
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac porządkowych w pokojach i na terenie obiektu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Drzewica
  • OPIEKA NAD MIESZKAŃCAMI DOMU. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Konstantynów Łódzki
  • Sprzatanie pomieszczeń mieszkanek DPS Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-06-18

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Sprzątanie pokoi, łazienek i na terenie obiektu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-06-13

łódzkie / Pabianice
  • Praca polega na pomocy mieszkańcomw czynnościach zycia codziennego-sprzatanie pomieszczeń, zmiana bielizny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe