Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pokojowa
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/1239
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na pomocy mieszkańcom w czynnościach życia codziennego, sprzątanie pokoi, pomieszczen, korytarzy. pomoc w usługach pielęgnacyjnych: mycie, ubieranie, zmiana pampersów;oferta równiez dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach