Praca: Polerownik metali kolorowych

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Polerownik metali kolorowych
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/21/0164
OBOWIĄZKI:
Praca polerownika polega m.in. na:zapoznawaniu się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów,użytkowaniu polerek i szlifierekdobieraniu i regenerowaniu polerek i ściernicustawianiu parametrów technologicznych szlifowania, dobieraniu narzędzi ściernych przestrzeganiu kolejności zabiegów przy wykonywaniu operacji wielozabiegowych,wykonywaniu prac szlifierskich zgodnie z dokumentacją technologiczną,bieżącym kontrolowaniu i korygowaniu pracy,czyszczeniu i konserwacji używanych maszyn i narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: staranność, sumienność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: mile widziane zdolności manualne

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód