Praca: Pomoc krawiecka


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pomoc krawiecka
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/1159
OBOWIĄZKI:
Prasowanie i klejenie przy pomocy maszyn, obcinanie i brakowanie. Praca stojąca i siedząca.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Dokładność


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa klienta - wykonywanie poprawek krawieckich godziny pracy 10:00-16:00; 16:00-22:00 + praca w dni wolne po okresie próbnym Pracodawca oferuje zatrudnienie na czas nieokreślony Wymagania...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • łaczenie elementów odzieży Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: obsługa maszyn szwalniczych

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • łaczenie i szycie eleementów odzieży Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa maszyn szwalniczych

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • obsługa maszyn szwalniczych polegająca na wykańczaniu półproduktów odzieżowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie:...

  • Dodane: 2022-11-18