Praca: Pomoc krawiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
Pomoc krawiecka
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/21/0449
OBOWIĄZKI:
pomoc przy szyciu dekoracji okiennych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Brzeziny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Konewka
  • Obsługa linii walcowej UVKontrola parametrów procesu lakierowaniaNadzór nad zużyciem materiałów lakierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Wymagania inne:...

  • Dodane: wczoraj

  • Nadzór nad produkcją krzeseł oraz płyty klejonejZapewnienie standardów i wysokiej jakości wytwarzanych produktów Raportowanie i analiza wydajności produkcji Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Strzyboga
  • UKŁADANIE KABLI, PRACE POMOCNICZE, PRACE PORZĄDKOWE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Łódź
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z programami księgowymi Fakir, Kaper,- zapoznanie z programem...

  • Dodane: 2021-11-26