Praca: Pomoc krojczego


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pomoc krojczego
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/21/0421
OBOWIĄZKI:
pomoc w wykroju ubranek dla zwierząt, posłań, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA NA DANE STANOWISKO PRACY

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Załadunek , rozładunek dzianin i dostarczenie ich do farbiarni oraz dostawa towaru do klienta ( obszar cała Polska ) Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - produkcja dzianin bawełnianych, poliestrowych, wiskozowych, mieszanek- Możliwość przyuczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak Wymagania inne: możliwość...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -drobne prace porządkowe wokół, wewnątrz obiektu,-dozorowanie obiektu, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -redagowanie pism,-archiwizacja dokumentów,-obsługa urządzeń biurowych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • Dodane: wczoraj