Pomoc kuchenna

2024-02-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0642
OBOWIĄZKI:
- pomoc na kuchni w zakresie przygotowywania potraw i deserów- obsługa urządzeń specjalistycznych: piec konwekcyjno-parowy Rational iCombi Classic, maszyna wieloczynnościowa Spomasz Nakło NMK-110C, wyciskarka Robot Coupe J80, bemar LOZAMET BWN.3GN, kuchnia elektryczna LOZAMET L700.KE6, zmywarka LOZAMET ZK.07.6.EP, kuchenka konwekcyjno-mikrofalowa MERRYCHEF 6KW model 2023, frytownica elektryczna WKM dwukomorowa- system czasu pracy: jednozmianowy- godziny pracy: 9-17- umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi: pieca konwekcyjno-parowego Rational iCombi Classic, maszyny wieloczynnościowej Spomasz Nakło NMK-110C, wyciskarki Robot Coupe J80, bemaru LOZAMET BWN.3GN, kuchni elektrycznej LOZAMET L700.KE6, zmywarki LOZAMET ZK.07.6.EP, kuchenki konwekcyjno-mikrofalowej MERRYCHEF 6KW model 2023, frytownicy elektrycznej WKM dwukomorowej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane