Pomoc kuchenna


2024-03-25


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód


Rzgów

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie napojów, potraw kuchni azjatyckiej wg receptur w języku wietnamskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

znajomość języka wietnamskiego oraz kuchni azjatyckiej

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej

2024-04-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Pomoc w przyrządzaniu dań kuchni indyjskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność przyrządzania dań kuchni indyjskiej

Więcej

Pomoc kuchenna

2024-04-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Uniejów

przygotowywanie posiłków, wydawanie potraw, utrzymywanie porządku, dobieranie surówek, dekorowanie potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pomoc kuchenna

2024-04-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Gorzkowice

przygotowanie potraw, deserów, ciastwykańczanie, porcjowanie i dekoracja potrawwydawanie potrawbieżąca konserwacja urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe...

Więcej