Pomoc kuchenna

2024-03-26

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Działoszyn

Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/24/0212
OBOWIĄZKI:
- współpraca z szefem kuchni;- praca z osobami mówiącymi w języku hindi;- pomoc w przygotowaniu potraw kuchni hinduskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi (hinduski), w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość oryginalnych receptur kuchni hinduskiej

Miejsce pracy:

Działoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Powiązane