Pomoc kuchenna


2024-04-18


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach


Uniejów

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Uniejów
Numer: StPr/24/0127
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków, wydawanie potraw, utrzymywanie porządku, dobieranie surówek, dekorowanie potraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Uniejów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent kucharza kuchni orientalnej

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Miasto: Rawa Mazowiecka

doraźna pomoc kucharzom w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej, bengalskiej; obróbka wstępna surowców ( ręczna, mechaniczna, termiczna); gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt;...

Więcej

Pomoc kuchenna

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Komponowanie zamówień klienta.3. Wydawanie zamówień. 4. Dowóz zamówień do klienta.5. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

Pracownik pomocniczy gastronomii

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej