Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0606
OBOWIĄZKI:
- gotowanieUmowa o pracę na czas określony: 9 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Praca na stanowisku pomoc kuchenna. Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU FARSZY DO WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH, MYCIE NACZYŃ PO SKOŃCZONEJ PRODUKCJI, MYCIE LODÓWEK, CHŁODNI, PODŁÓG I ŚCIAN NA TERENIE ZAKŁADU. PRACA PRZY WYTWARZANIU...

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stazu, staż PO WER dla osób do 30 roku życia. Kategorie: osoby dłu bezr lub niepełnosprawne Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Ksawerów
  • przygotowanie produktów i ciastado pizzy, wypiek pizzy w piecu.Umowa o pracę na okres 30 miesięcy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wymagana umiejętność...

  • Dodane: 2021-03-02