Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0032
OBOWIĄZKI:

zgodny z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - pomoc w gotowaniu - cięcie warzyw - czyszczenie kuchni - umowa o pracę na okres 9 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Maków
  • przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, utrzymanie porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Współpraca w zespole Wymagania dodatkowe:...

  • - przygotowywanie dań według receptur - dbanie o czystość w kuchni - zmywanie naczyń - obróbka warzyw i owoców - przygotowywanie surówek i sosów - wypiek ciast - przygotowywanie świeżych...

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • pomoc w wydawaniu posiłków, pomoc w przygotowaniu posiłków Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych