Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1920
OBOWIĄZKI:
- pomoc w gotowaniu i podawaniu- umowa o pracę na okres 9 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • przygotowywanie posiłków

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Krośniewice
  • Zakres wykonywanych zadań: -nabieranie umiejętności wyrabiania pizzy -nabieranie umiejętności pieczenia pizzy -przygotowywanie ciasta na pizze -krojenie i obieranie warzyw Rodzaj kwalifikacji...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • Przygotowanie składników pizzy (w tym ciasta do pizzy), obsługa pieca do pizzy.Umowa zlecenie na okres 3 lat w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku bądź też od środy do...

  • Dodane: 2021-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - pomoc w przygotowywaniu obiadów- obsługa wypiekarki do naleśnikow La Monferrina typ C1 oraz patelni gazowej EGAZ PE-1,- obsługa pieca konwekcyjno-parowego Rational Combi Master Plus 16E,...

  • Dodane: 2021-04-20