Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0096
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku pomoc kuchenna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Miłosna
  • obieranie warzyw, wydawanie posiłków, przygotowanie półproduktów do wydawania posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstepną obróbką artykułów spożywczych, utrzymanie czystości naczyń, wydawanie potraw. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Dodane: 2021-05-14

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Pomoc w kuchni, obieranie owoców, warzyw, zmywanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-05-14

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Praca na stanowisku pomoc kuchenna. Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dodane: 2021-05-14