Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0353
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.2. Dbanie o miejsce pracy - czystość.3. Praca w zespole.4. Obsługa urządzeń gazowo - mechanicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie lub szkoła gastronomiczna

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Dussmann Polska Sp.z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Oferujemy: Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00; 11.00 - 19.00 Posiłki pracownicze w trakcie zmiany Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (po okresie próbnym) TERMINOWE...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Biała Rawska
  • Obieranie warzyw, pomoc w przygotowaniu potraw Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

  • Dodane: 2021-09-24

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pawlikowice
  • Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnie, obieranie, szatkowanie i siekaniewarzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni...

  • Dodane: 2021-09-21

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - utrzymanie porządku- zmywanie naczyń- czyszczenie sprzętów- przygotowywanie warzyw i owoców, obieranie i krojenie- gastronomiczny rozbiór mięsa- wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie...

  • Dodane: 2021-09-21