Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6640
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie produktów tj : krojenie i obieranie warzyw i owoców, mycie ich- zmywanie naczyń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie podstawoweumiejętność obsługi wyparzarki do naczyń oraz sprzętów do obróbki termicznej warzywsprawność fizycznadyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi