Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kolonia Zawada
Numer: StPr/21/1388
OBOWIĄZKI:

utrzymywanie porządku, zmywanie naczyń przy użyciu zmywarki/wyparzarki, czyszczenie sprzętów, przygotowywanie warzyw i owoców przy użyciu odpowiednich urządzeń gastronomicznych, gastronomiczny rozbiór i obróbka mięs, wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza, porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych, zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, przestrzeganie przepisów haccp, bhp i przeciwpożarowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych: pieca konwekcyjno-parowego, urządzenia do szadkowania warzyw, zmywarki

Miejsce pracy:

Kolonia Zawada

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim