Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/1314
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu potraw i dań kuchni polskiej,czynności pomocnicze, obieranie warzyw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Chęci do pracy


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

min.3 lata doświadczenia jako kucharz

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • obróbka warzyw: obieranie, szatkowanie, czynności pomocnicze przy produkcji gastronomicznej; sprzątanie kuchni. Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00...

  • Dodane: 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Pomoc na kuchni, obieranie warzyw, smażenie naleśników, mycie naczyń. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

  • Dodane: 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • pomoc w przygotowywaniu potraw i dań kuchni polskiej, czynności pomocnicze, obieranie warzyw Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Wieruszów
  • Przygotowanie produktów do potraw, sporadyczna obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: pracowitość, staranność, sumienność...

  • Dodane: 2022-01-12