Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0354
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie półproduktów do pizzy, 2. Prace porządkowe na kuchni, 3. Obsługa klienta, 4. Inne prace porządkowe zlecone przez pracodawcę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - PRZYGOTOWANIE WARZYW I MIĘS DO OBRÓBKI, - PRZYGOTOWANIE GOTOWEJ POTRAWY, - ZAPOZNANIE SIĘ Z KUCHNIĄ POLSKĄ, - SERWOWANIE GOTOWEJ POTRAWY, - PIECZENIE...

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu potraw

  • Dodane: 2022-05-19

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przygotowywanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-05-17

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Prusak
  • Utrzymanie porządku, przygotowanie warzyw i owoców, gastronomiczny rozbiór mięsa, wykonywanie różnego rodzaju potraw, przygotowanie i dekorowanie wyrobów kuchennych

  • Dodane: 2022-05-16