Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0437
OBOWIĄZKI:

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP, - PRZYGOTOWANIE WARZYW I MIĘS DO OBRÓBKI, - PRZYGOTOWANIE GOTOWEJ POTRAWY, - ZAPOZNANIE SIĘ Z KUCHNIĄ POLSKĄ, - SERWOWANIE GOTOWEJ POTRAWY, - PIECZENIE CIAST, - PRZYGOTOWANIE PIEROGÓW, PASZTECIKÓW, ITP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Kreatywność, chęć do pracy

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach