Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0238
OBOWIĄZKI:
Pomocnicze prace w kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Przygotowanie półproduktów do pizzy, 2. Prace porządkowe na kuchni, 3. Obsługa klienta, 4. Inne prace porządkowe zlecone przez pracodawcę. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ALGORYTM do 6 miesięcy ( Ukraina) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Raducki Folwark
  • Obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw. Obróbka wstępna i właściwa warzyw, owoców, mięsa, ryb. Sporządzanie surówek. Mycie naczyń kuchennych. Utrzymanie czystości w kuchni, magazynach,...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Uniejów
  • POMOC KUCHENNA Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: podstawowe