Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0768
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie z organizacją w Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu, regulaminem organizacyjnym oraz regulaminem pracy Domu Pomocy społecznej w Sieradzu. Pomoc przy przygotowywaniu posiłków dla mieszkańców. Zmywanie naczyń, obieranie warzyw i owoców, mycie i wyparzanie jaj. Pomoc przy porcjowaniu i wydawaniu przygotowanej żywności. Dbanie o właściwą jakość i estetykę posiłków i potraw. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, czystości w kuchni i pomieszczeniach przyległych, sprzętów i naczyń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu