Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Grabów
Numer: StPr/22/0209
OBOWIĄZKI:
1. Obróbka mięs, pomoc w przygotowywaniu dań,2. Obieranie warzyw,3. Panierowanie mięs,4. Inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy w gastronomii

Miejsce pracy:

Grabów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • POMOC W PRZYGOTOWANIU DAŃ WG TRADYCYJNYCH RECEPTUR KUCHNI BENGALSKIEJ LUB INDYJSKIEJ LUB NEPALSKIEJ,PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW (KROJENIE, OBIERANIE, MYCIE, ITP.)SPRZĄTANIE Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-12-06

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-12-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie różnych czynnościzwiązanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych (mycie, obieranie, rozdrabnianie)- utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz...

  • Dodane: 2022-12-02

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • POMOC W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ KUCHNI BENGALSKIEJ LUB INDYJSKIEJ LUB NEPALSKIEJ, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZAGRANICZNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...

  • Dodane: 2022-12-02