Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2261
OBOWIĄZKI:
1: przyjmowanie zamówień klientów2: podawanie przy ladach lub stołach bufetowych3: przygotowywanie posiłków4: Pomoc w kuchni[Praca na czas określony] : 3 LATA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Dąbrówka
  • Murowanie ścian, betonowanie fundamentów i stropów. Z Wróblewa dojazd na budowy. Wymagania konieczne: Zawód: Betoniarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasadnicze...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Pichlice
  • Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej na czas zastępstwa (może byc także część etatu). Wymagania konieczne: Zawód: Nauczyciel języka obcego w szkole podstawowej Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Dąbrówka
  • Prace budowlane. Z Wróblewa dojazd na budowy. Wymagania konieczne: Zawód: Betoniarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Praca na...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -obsługa klienta w delikatesach mięsnych,-przygotowywanie ekspozycji towaru, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: aktualna książeczka zdrowia

  • Dodane: 2021-05-07