Praca: Pomoc kuchenna/kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomoc kuchenna/kucharz
Miejsce pracy: Malutkie
Numer: StPr/21/1215
OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna w przygotowaniu posiłków w restauracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Chęci do pracy

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

- w przypadku doświadczenia w pracy na kuchni możliwość zatrudnienia w zawodzie kucharz

Miejsce pracy:

Malutkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku