Praca: Pomoc nauczyciela w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pomoc nauczyciela w szkole
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/20/0966
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy dzieciach w różnym wieku, przygotowanie i sprzątanie sali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

I umowa o pracę na okres próbny: 1 miesiąc, praca na jedną zmianę , DO USTALENIA godziny pracy na 1/2 etatu lub 3/4 etatu . Wynagrodzenie proporcjonalne od kwoty 2 600 zł brutto.wymagana jest: cierpliwość, komunikatywność, zaradność, kultura osobista, spostrzegawczość, pomysłowość i kreatywność.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

1 300 - 1 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach