Praca: Pomoc w księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomoc w księgowości
Miejsce pracy: Cielądz
Numer: StPr/21/0116
OBOWIĄZKI:
podstawy księgowości i rachunkowości komputerowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

znajomość obsługi programu Subicet, Ms. Office, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Cielądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Wymiana opon, wyważanie kół samchodowych, mycie kół oraz samochodów serwisowanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Stryków
  • załadunek rozładunek materiałów budowlanych,nawozów,utrzymanie porządku w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: Obsługa wózków...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, mycie okien w Jednostce Wojskowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Stryków
  • sprzedaż materiałów budowlanych,kostki,nawozów,współpraca z wykonywcami,doradztwo w kwestii doboru materiałów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania...

  • Dodane: wczoraj