Pomocniczy pracownik konserwacji terenów zieleni


2024-01-25


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Krzesinówek

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pomocniczy pracownik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Krzesinówek
Numer: StPr/23/1014
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gleby oraz terenu,zakładanie trawników,odtwarzanie terenów zielonych po pracach ziemnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzesinówek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Ogrodnik terenów zieleni

2024-02-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice

Przygotować je terenu pod nasadzenia, nasadzenia roślin ozdobnych, pielęgnacja roślin ozdobnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: prawo jazdy kat B...

Więcej

Młodszy pracownik szkółkarstwa

2024-02-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Miasto: Konstantynów Łódzki

podstawowe prace przy uprwie i pielęgnacji roślin, przygotowywanie roślin do sprzedaży, załadunek, rozładunek, prace konserwacyjno-naprawcze obiektów i urządzeń, dźwiganie do 30 kg.Umowa o...

Więcej

Pracownik w ogrodnictwie

2024-02-07

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Kisiele

Praca fizyczna przy produkcji rozsad warzyw, wykonywanie prac porządkowych, mycie i czyszczenie obiektów szklarniowych, realizowanie poleceń przełożonych, dbałość o powierzony towar i mienie...

Więcej