Pomocniczy pracownik konserwacji terenów zieleni


2024-02-06


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Krzesinówek

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pomocniczy pracownik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Krzesinówek
Numer: StPr/23/1014
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gleby oraz terenu,zakładanie trawników,odtwarzanie terenów zielonych po pracach ziemnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzesinówek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Ogrodnik

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Ogrodnik terenów zieleni

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice

Przygotować je terenu pod nasadzenia, nasadzenia roślin ozdobnych, pielęgnacja roślin ozdobnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: prawo jazdy kat B...

Więcej