Pomocniczy pracownik produkcji

2024-05-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2067
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie produktu gotowego przy użyciu półsurowców, składników w procesie produkcyjnym z wykorzystaniem urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych- nadzór nad poprawnością procesu produkcyjnego- podtrzymywanie porządku w miejscu pracy- przewidywany okres wykonywania umowy : 18 miesięcy- jednozmianowy system pracy- praca na terenie całego kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: Umiejętności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi linii: BVT, ISO1093A-001, CC215

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane