Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4957
OBOWIĄZKI:

- proste prace pomocnicze - utrzymywanie stanowiska w czystości - obsługa maszyn iniekcyjnych - obsługa agregatów malarskich - umowa o pracę na okres 3 lat - miejsce wykonywania pracy: teren miasta Łodzi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn iniekcyjnych umiejętność obsługi agregatów malarskich

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi