Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0224
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze na budowie,budowa ścian jednowarstwowych w systemie YTONG,budowa ścian wewnętrznych przy użyciu paneli YTONG,wykonywanie gładzi gipsowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe w pracy na budowie min. 4 miesiące,znajomość systemu YTONG,umiejętność stawiania ścian,umiejętność wykonywania gładzi gipsowych

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim