Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Luboszewy
Numer: StPr/21/1350
OBOWIĄZKI:

nauka wykonywania szalowań i rusztowań, mieszania i wylewania materiałów budowlanych, ładowania i rozładowywania mas budowlanych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Luboszewy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

JT S.A.

łódzkie /
  • praca przy odwodnieniach wykopów budowlanych praca przy układne rurociągu wykonywanie prac ogólnobudowlanych i porządkowych na terenie bazy miejscem wykonywania pracy są zorganizowane budowy na...

  • Dodane: 2021-11-27

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Czytanie rysunków, planów,2. Urabianie zaprawy do murowania,3. Dbanie o czystość na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Wola Błędowa
  • prace budowlane, prace dekarskie,prace remontowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-26

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

łódzkie /
  • miejsce pracy: praca w delegacji w kraju i w Niemczech.

  • Dodane: 2021-11-26