Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0769
OBOWIĄZKI:
Pracepomocnicze i budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Obsługa komputera oraz maszyn testujących, kontrola optyczna płytek obwodów drukowanych, dobra organizacja pracy, brak nałogów, dobry wzrok Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: 2021-06-19

  • Zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku kierowcy ciężarowego

  • obsługa maszyny do cynowania, nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami, dbałoć o stan obsługiwanej maszyny (czystość) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • montaż rolet i bram Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziana grupa SEP do 1 kv