Praca: Pomocniczy robotnik drogowy


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pomocniczy robotnik drogowy
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/22/0471
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac konserwacyjnych dróg, utrzymanie w należytym stanie dróg w okresie letnim i zimowym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T

Miejsce pracy:

Działoszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Porządkowanie terenów zielonych wewnątrz i na zewnatrz budynków , sprawdzanie stanu technicznego pomieszczeń , inne prace zlecone Wymagania inne: Umiejętność szybkiego i efektywnego uczenia...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Świnice Warckie-Kolonia
  • Praca przy obróbce mięsa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: książeczka sanepidowska

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Prace porządkowe na posesjach: wewnatrz (mycie klatek, zamiatanie klatek, mycie balustrad, lamperii, okien) oraz na zewnątrz (zamiatanie podwórka, chodnika). Praca na terenie miasta Łodzi. Praca...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Ujazd
  • obsługa suszarki bębnowej, pralnicowirówki, wytwornicy pary

  • Dodane: wczoraj