Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0356
OBOWIĄZKI:
- pielęgnacja terenów zielonych wokół szkoły,- wykonywanie prac pomocniczych przy wysiewie trawników oraz nasadzeniach,- stosowanie zabiegów chroniących rośliny,- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych drzewostanu,- wykonywanie prac porządkowych wokół szkoły,- sezonowe przygotowanie terenów zielonych,- drobne prace konserwatorskie,- obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy,-organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

dokładność, dbanie o czystość, obowiązkowość, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie